Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EROL GÜNEŞ, KOZCAĞIZ İÇİN YOLA ÇIKTI

Kozcağız Belediyesi’nde Zabıta memurluğu görevinden emekli olan Erol Güneş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Kozcağız Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu.

Okunma: 624

29.11.2023 11:57

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın İl Başkanlığı’nda düzenlenen aday adaylığı başvuru töreninde CHP Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol ve CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Fatma Mazhar ve partililer katıldı.

Aday adayı Erol Güneş, aday adaylığı başvurusunu CHP İl Başkanı İsmail Cem Akyol’a teslim ederek sürecin hayırlı olmasını diledi.

Güneş, “Beldemizin bütün sorunlarını biliyorum”

Güneş başvuru esnasında yaptığı açıklamada Kozcağız’daki sorunları bildiğini ifade ederek şöyle konuştu, “Kozcağız Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde yanımda olduğunuzdan dolayı teşekkür ederim. 1981 yılında Bartın’da doğdum. Uzun yıllar Kozcağız Belediyesinde Zabıta memurluğu görevini üstlendim ve emekli oldum. Kozcağız beldemizin bütün sorunlarını biliyorum. Sosyal belediyecilik, istihdam, ilçelik konusu, göç vermeyen göç alan bir belediyecilik anlayışıyla Kozcağız Belediyesini yürütmeye baş koydum. Allah utandırmasın inşallah. Tüm vatandaşlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akyol, “Girdiği bu yolda başarılar diliyorum”

CHP Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol ise açıklamasında,“Öncelikle Kozcağız’ımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Erol başkanımıza girdiği bu yolda başarılar diliyorum. Bartın’da ilimizi, ilçelerimizi, beldelerimizi sosyal belediyecilikle tanıştırmak için yola çıktık. Çok güzel başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Buraya gelen tüm dostlara da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber: Gülay Ak

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin