Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
FIRINCIOĞLU ESNAF VE VATANDAŞA TEŞEKKÜR ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve Cumhur İttifakı paydaşları ile kent merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi. Belediye çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Fırıncıoğlu ilgi ve alakalarından dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.

Okunma: 575

05.02.2024 10:05

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu beraberinde AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Meclis Üyeleri, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İlçe Başkanı Murat Demir ve parti teşkilatları ile birlikte Hükümet Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Fırıncıoğlu, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Talep ve önerileri de dinleyen Başkan Fırıncıoğlu, ilgi ve alakalarından dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.

“Şehrimizi hep birlikte yönetiyoruz”

Ziyaret programlarının ardında değerlendirmelerde bulunun Başkan Fırıncıoğlu; “Esnaf ve vatandaşlarımızla fırsat buldukça bir araya geliyoruz. Bu buluşmalarda istek ve sorunları istişare ediyoruz. Bugün de Milletvekili Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz ve parti teşkilatlarımızla Hükümet Caddesi’nde esnaflarımızla bir araya geldik. “İstişare etmek sünnettir” anlayışıyla şehrimizi hep birlikte yönetiyoruz. Şehrimizin değişim ve gelişimi için gerekli olan gayreti halkımız teveccüh gösterirse yeni dönemde de hep birlikte sergileyeceğiz. Kıymetli düşünceleri için esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin