Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLALIM”

Kısıtlamaların kaldırılması için belirlenen kriterlere uyan iller arasında Bartın’ın da yer alması Bartın’da heyecan yarattı. Bartın Valiliği, Bartın halkına çağrıda bulunarak sosyal ve ekonomik hayatın geri gelmesi için kısıtlamaların kalkacağı iller listesinde kalmamız gerektiğini hatırlattı. Bartın Valiliği’nden yapılan çağrıda, “Kıymetli Bartınlılar; bu fırsatı kaçırmamak için birbirimize yardımcı olalım. Okulların tamamen açılması, iş yerlerinin açılması, sosyal ve ekonomik hayatın geri gelmesi için bu listede kalmalıyız.”denildi.

Okunma: 292

25.02.2021 17:45

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valiliği, normalleşme için kriterlere uyan illerin belli olmasının ardından Bartın halkına çağrıda bulundu. Yapılan çağrıda kısıtlamaların kaldırılması için kriterlere uyan iller listelenirken, “Kıymetli Bartınlılar; bu fırsatı kaçırmamak için birbirimize yardımcı olalım. Okulların tamamen açılması, iş yerlerinin açılması, sosyal ve ekonomik hayatın geri gelmesi için bu listede kalmalıyız.”denildi.

Normalleşme için kriterlere uyan iller ise şu şekilde; Denizli, Uşak, Isparta, Bartın, Eskişehir, Afyonkarahisar, Ankara, Karabük, Kastamonu, Çankırı, Kırşehir, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Şırnak, Hakkari, Siirt, Van, Muş, Bingöl, Tunceli, Erzincan, Ağrı, Bitlis, Iğdır, Bayburt, Kars.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin