Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GAZETE TEMSİLCİLERİ BAŞSAVCI KAYNAK’I ZİYARET ETTİ

Bartın’da yayım hayatını sürdüren gazetelerin temsilcileri Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak’ı makamında ziyaret etti. Koronavirüs tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilen ziyarette Başsavcı Faruk Kaynak basın mensuplarıyla sohbet ederek sorularını yanıtladı. Kaynak, basın mensuplarının yeni Adliye binası ile ilgili sorularını yanıtlarken yeni Adliye binasının 2021’in ilk çeyreğinde hizmete gireceğini söyledi.

Okunma: 258

10.11.2020 12:38

Facebook'ta Paylaş

Gazete temsilcilerinden Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak’a gerçekleştirilen ziyarete Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Hacı Bulut, Bartın Hergün Gazetesinden Nihal Çınçın, Bartın 74 Haber Gazetesinden Ercan Aydın ve Akif Yaman, Bartın Halk Gazetesinden Tolga Akıner, Pusula Gazetesinden Nilay Meryem Çömlek katıldı.

Başsavcısı Faruk Kaynak yerel gazete temsilcilerine yaptığı açıklamada yeni Adliye Binasının 2021 yılının ilk çeyreğinde tamamlanıp hizmete alınacağını ifade ederken yeni Adliye binası inşaatındaki çalışmaları yakından takip ettiğini, binanın hizmete alınmasıyla birlikte kentin adliye binası anlamında 50 yıllık ihtiyacının karşılanacağını söyledi. Kaynak ayrıca yeni binadaki alanların gerek adli hizmet gerekse personel ve vatandaşlar açısından son derece modern ve yeterli olacağını da vurguladı.

Başsavcı Kaynak gazetecilerin doğru bilgiye ulaşmaları ve kamuoyunu doğru bilgilendirmelerinin çok önemli olduğuna da vurgu yaparken kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi konusunda yasalar çerçevesinde iletişime açık olduklarını belirtti.

Bartın’da güçlü bir basın ağı olduğuna da dikkat çeken Başsavcı Kaynak tüm basın mensuplarına başarı dileklerinde bulunurken ziyarete katılan gazete temsilcileri de Başsavcı Kaynak’a kabullerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin