Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GAZİLER YAŞADIKLARINI ANLATTI

Bartın Üniversitesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında “Milli İradenin Zaferi, Yeni Dünya ve Yeni Türkiye İnşa Sürecinde 15 Temmuz” konulu panel düzenlendi. Panelde 15 Temmuz gecesi yaralanarak gazi olan Alper Keleş, Ali Demirbaş ve Turan Gökdağ katılımcılarla yaşadıklarını paylaştılar.

Okunma: 3169

18.07.2017 15:49

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valiliği tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Bartın Üniversitesi tarafından bir panel düzenlendi. “Milli İradenin Zaferi, Yeni Dünya ve Yeni Türkiye İnşa Sürecinde 15 Temmuz” konulu panelde 15 Temmuz gecesi yaralanarak gazi olan Alper Keleş, Ali Demirbaş ve Turan Gökdağ yaşadıklarını anlattılar.

Darbe girişimi gecesinde yaşadıklarını aktaran gaziler, yaşananların ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi. Gazilerin darbe girişiminde gösterdikleri cesaret seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı.

Şehidinin ailesine anlamlı hediye

Etkinlikte, Ankara'da Gölbaşı Özel Harekat Merkezine yapılan saldırıda, askeri lojmanlardaki camide görev yapan 32 yaşındaki imam Mustafa Yaman’ın ailesine anlamlı bir hediye verildi. Bartın Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Murat Sarı tarafından çizilen Şehit Mustafa Yaman’ın karakalem portresini annesi Kezban Yaman ve babası Mehmet Yaman aldı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin