Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GEBİÇ, “HER İL’E ÜNİVERSİTE İLE BAŞLAYIP, HER İL’E CEZAEVİ İLE BİTİRMEK”

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç yaptığı açıklamada iktidarı ahlak ve maneviyat yönünden eleştirdi. Gebiç açıklamasında ayrıca iktidarın ekonomiyi iyi yönetemediğini ifade ederek Bartın’daki ekonomik sıkıntıları dile getirdi.

Okunma: 407

21.09.2020 12:44

Facebook'ta Paylaş

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç  yaptığı açıklama ile iktidarı ahlak, maneviyat ve ekonomik yönden eleştirdi. Gebiç açıklamasında şu satırbaşlarına değindi, “Bugünlerde Merhum Milli Görüş Lideri Sayın Prof.Dr.Necmettin Erbakan hocamızı bir daha hürmetle yad etme vaktidir.Ne diyordu ‘’Önce Ahlak ve Maneviyat’’

Mevcut iktidar göreve geldiği ilk günden itibaren her İle bir üniversite sloganıyla işe başladı ve binalar yaptı. Fakat ahlak ve maneviyatı müfredata eklemediği için bugün her ile bir de cezaevi yapmak durumunda kalmıştır.

Yine Avrupa’nın en büyüklerinden adliye sarayları yapılmış, fakat adalet sistemi tam olarak oturmamıştır. Çünkü hukukun temeli de ahlaktır. Önce ahlak ve maneviyat.

Bartın İlimize bir cezaevi yapılacaksa bu alın size istihdam getirdim diye değil, milletimize ahlak ve maneviyat aşılayamadığımızdan suç oranları arttı deyip üzülerek buraya da cezaevi yapmak zorunda kaldık açıklaması daha iyi olurdu. Yapılacaksa yeri de sapa bir yerde bir vadiye yapılmalıdır.

1991 Yılında Vilayet olan Bartın’ımız halen kasabadan İl hüviyetine geçemedi. Cumhur İttifakının Bartın Belediye Başkanımıza öncelikle görevler düşüyor. MHP Genel Merkezine gidip Bartın Irmak ıslahı, Çevreyolları, Galericiler Sitesi, Depo alanı yapımı konusunda öncelikle yardım istemelidir. MHP de iktidar ortağı AK Parti Genel Merkezi ile görüşüp bu ve benzeri projelerin derhal öne alınması konusunu  talep etmelidir. Şehrimizin bekleyecek zamanı yoktur. İşkur’a kayıtlı işsiz sayımız bir türlü 7000 in altına düşmüyor.

İktidar milletvekilimiz de Organize Sanayi yeni kısmının altyapısını derhal ihale edip derhal girişimcilere arsa tahsisi yapılmalıdır.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603946358.65082020-10-29 07:39:18