Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GENÇ MUCİTLER YETENEKLERİNİ SERGİLEDİ

Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan Tübitak 4006 Bilim Şenliği Fuarı törenle açıldı. Açılan fuarda genç ve yetenekli mucitler yeteneklerini sergiledi. Fuara 60 öğrenci katılırken 20 proje yer aldı.

Okunma: 2339

25.05.2017 11:44

Facebook'ta Paylaş

Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan Tübitak 4006 Bilim Şenliği Fuarı açıldı.Bu yıl 60 öğrencinin katıldığı ve 19 öğretmenin görev aldığı fuarda 10 araştırma, 10 da uygulama olmak üzere 20 proje yer aldı.

Okulda düzenlenen açılış törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Eğitim Bir Sen Bartın Şube Başkanı Muhammet Akça, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Gerçekleştirilen açılışın ardından davetliler fuarda yer alan projeleri teker teker gezerek görevli öğrencilerden projelerle ilgili bilgiler aldılar.

60 öğrencinin katıldığı ve 19 öğretmenin görev aldığı fuarda 10 araştırma, 10 da uygulama olmak üzere 20 proje yer alıyor. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin