Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GİAD’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Bartın Genç İş İnsanları Derneği, Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Bartın Milletvekilleri Yusuf Ziya Aldatmaz ve Aysu Bankoğlu ile bir araya geldi. GİAD Başkanı Hüseyin Alp Akın, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin katıldığı ziyaretlerde dernek yönetimi, Bartın'ın ekonomik potansiyeli, genç girişimcilerin karşılaştığı zorluklar ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi.

Okunma: 737

05.02.2024 10:44

Facebook'ta Paylaş

Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Hüseyin Alp Akın beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğukan Özardıç, Genel Sekreter Erge Çakır, Sayman Hakan Somaklı, İbrahim Can Pelenkoğlu, Emrah Taşdemir, Fatih Aykın ile birlikte Ankara’da ziyaretlerde bulundu. GİAD ziyaretleri kapsamında Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Bartın Milletvekilleri Yusuf Ziya Aldatmaz, Aysu Bankoğlu’nu makamında ziyaret etti.

        Adalet Bakanı ve Milletvekilleri ile gerçekleştirilen toplantılarda dernek yönetimi, Bartın'ın ekonomik potansiyeli, genç girişimcilerin karşılaştığı zorluklar ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi.

“Genç girişimcilerin sorunlarını iletmek adına önemli bir adımdı”

Bartın GİAD Başkanı Hüseyin Alp Akın ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada ise "Bartın olarak ülkemizin geleceğine katkı sağlamak istiyoruz. Adalet Bakanımız ve Milletvekillerimizle gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar, Bartın'ın potansiyelini ve genç girişimcilerin sorunlarını iletmek adına önemli bir adımdı. Bu diyalog, işbirliği ve çözüm odaklı bir platform sağladı" şeklinde konuştu.

Projelerini anlattılar

Ziyaret kapsamında Bartın GİAD Yönetimi, Adalet Bakanı ve Milletvekillerine, Bartın'da hayata geçirmeyi planladıkları projeleri ve işbirliği önerilerini sundular. Ayrıca, genç girişimcilere yönelik düzenlenen destek programları ve teşvikler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Dernek yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise Ankara ziyaretinin ardından Bartın'da elde ettikleri görüşmelerin sonuçlarının paylaşılacağı ve genç iş insanlarına yönelik daha fazla fırsat yaratmak adına çalışmaların devam edeceği belirtildi.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin