Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÜNCEL VE PLANLANAN PROJELER MASAYA YATIRILDI

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu beraberinde MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve beraberindeki heyetle birlikte Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Ziyarette belediyenin ve TSO'nun güncel ve planlanan projeleri masaya yatırılarak detaylı değerlendirme yapıldı.

Okunma: 577

05.02.2024 10:42

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin FahriFırıncıoğlu ve beraberindeki heyet Bartın TSO’yu ziyaret ederek Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Oda Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları S.Cem Yıldız,  Keramettin Şenkal,  Sayman Üye Hasan Ufuk,  Yönetim Kurulu Üyeleri Sertaç Şimşek, Necati Sandıkçı, Yücel Oğullar ve Oda Genel Sekreteri Ahmetİncekara ile bir araya geldi.

Toplantıda, belediyenin ve TSO'nun güncel ve planlanan projeleri masaya yatırılarak detaylı bir değerlendirme yapıldı.

Oda yönetimi, Belediye Başkanı Fırıncıoğlu'nun projelerini inceleyerek şehirdeki ekonomik ve ticari gelişmeler üzerine de fikir alışverişinde bulunuldu. 

Ziyaretin ardından yapılan açıklamada, iş birliğinin ve diyaloğun önemi vurgulandı. 

Başkan Fırıncıoğlu, TSO Başkanı ve Yönetim Kuruluna misafirperverlikleri için teşekkür ederken, Bartın TSO Başkanı Halil Balık da şehrimize yapılacak her yatırımın her projeninin destekçisi olacağız dedi. 

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

“Bartın’ımıza yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz”

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğlu; “Ticaret alanında ve ilimizdeki esnafların birçoğu ile hasbihal içerisindeyiz.  Bartın’ımıza yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz. Esnafın belediye yönetiminde ve yapılacak çalışmalara etkin katılımı için belirli zamanlarda toplantılar düzenleyeceğiz. Kentimizin birçok alanda ilerlemesini daha da hızlandıracağız. Bartın Ticaret Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, TSO Meclis Başkanı Sefai Çalıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin