Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÜNDEM DEĞERLENDİRİLDİ

Bartın Platformu Eş Sözcüsü Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve Yürütme Kurulu Üyeleri Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Ziyarette termik santral sürecinde son gelişmeler konuşularak gündem değerlendirildi.

Okunma: 309

06.05.2019 14:33

Facebook'ta Paylaş

Ziyarette Hattat Enerji ve Maden Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan termik santral, kül depolama sahası, kömür hazırlama tesisleri ve dolgu alanı ile rıhtım entegre projesi için Çevresel Etki Değerlendirmesi(ÇED) sürecinin yeniden başlatılması ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Ziyaretime gelen Bartın Platformu Eş Sözcüsü Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve Yürütme Kurulu Üyeleri Geçtiğimiz günlerde termik santral, kül depolama sahası, kömür hazırlama tesisleri ve dolgu alanı ile rıhtım entegre projesi için Çevresel Etki Değerlendirmesi(ÇED) sürecinin yeniden başlaması ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdik. Memleketimizin güzelliklerini yok etmemek için halkımızla birlikte kararlılıkla, çekinmeden, korkmadan mücadelemizi sürdüreceğiz.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1566200578.532019-08-19 10:42:58