Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÜNER PROJEYİ YAKINDAN TAKİP ETTİ

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen “Bir Eğitimci Gelişir Bin Engel Aşılır” projesi ile Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan 15 gönüllü eğiticiye eğitim semineri veriliyor. Bartın Valisi Sinan Güner’in eşi Uzm. Dr. Beyhan Güner projenin eğitimlerine katılarak çalışmaları yakından takip etti.

Okunma: 1163

03.08.2019 13:01

Facebook'ta Paylaş

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen “Bir Eğitimci Gelişir Bin Engel Aşılır” projesinin eğitimleri başladı.

Proje kapsamında Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan 15 gönüllü eğiticiye eğitim veriliyor.

Eğitim seminerine Bartın Valisi Sinan Güner’in eşi Uzm. Dr. Beyhan Güner ve beraberinde İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ın eşi Arzu Vural ile Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneği Başkanı Berna Şengün katıldı.

Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneğinin eğitim faaliyetlerini sürdürdüğü Engelsiz Sanat Evinde Eğitim Koordinatörü Bircan Kavlak tarafından verilen ve 12 gün süreyle devam edecek olan eğitim semineri teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştirilecek.

Kişisel eğitim, otizmi anlamak, otizmin tanımı, tarihçesi, çeşitleri, otizmli çocuklarla yapılan çalışmalar, otizmli çocuğa sahip aile ile iletişim, davranış  profilini çıkartma ve davranış problemleriyle başa çıkma yolları gibi konuların verildiği eğitimin sonunda 15 eğitimciye “Uygulayıcı Eğitim Sertifikası” verilecek.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1597059824.30652020-08-10 14:43:44