Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÜZELCEHİSAR’DA 65 BİNA VE 1 ESKİ OKUL BİNASININ BAKIMI YAPILACAK

Bartın İl Özel İdaresi Plan ve Proje Müdürlüğü Güzelcehisar Turizm Köyü Altyapısını Güçlendiriyor Projesi kapsamında Güzelcehisar’da 65 bina ve 1 eski okul binasının bakım ve onarımını yaptıracak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 1157

14.01.2021 15:26

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Bartın İl Özel İdaresi Plan ve Proje Müdürlüğü Güzelcehisar Turizm Köyü Altyapısını Güçlendiriyor Projesi Dış Cephe Onarım İşi ilanına göre Güzelcehisar’da 65 bina ve 1 eski okul binasının bakım ve onarımı yaptırılacak.

 

Yayımlanan ilana göre Güzelcehisar Turizm Köyü Altyapısını Güçlendiriyor Projesi Dış Cephe Onarım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

 

Güzelcehisar Turizm Köyü Altyapısını Güçlendiriyor Projesi kapsamında Güzelcehisar’da 65 bina ve 1 eski okul binasının bakım ve onarımını içeren ihaleye teklif açma tarihi 29.01.2021 saat 10:30 olarak belirlenirken işin süresi yer tesliminden itibaren 210  takvim günü olarak açıklandı. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde ise yer teslimi yapılarak işe başlanacağı vurgulandı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

https://www.ilan.gov.tr/ilan/726443/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/dis-cephe-onarim-isi-yaptirilacak

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin