Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HAZİNE VE MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK BARTIN’A GELDİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geçtiğimiz Cuma günü Bartın’a geldi. Bakan Şimşek Bartın programında Valilik, Belediye, İl Başkanlığı ziyaretlerinde bulunurken ayrıca OSB’de bulunan fabrikaları ziyaret ederken akşam saatlerinde ise Bartın iş dünyası ile bir araya geldi.

Okunma: 423

10.02.2024 13:39

Facebook'ta Paylaş

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Bartın programı kapsamında ilk olarak Bartın Valiliğini ziyaret etti.

Karşılama törenin ardından Bakan Şimşek, Valilik Şeref Defterini imzaladı. Valilik makamına geçen Bakan Şimşek, Vali Dr. Nurtaç Arslan’dan Bartın hakkında bilgiler aldı. Toplantının ardından Vali Nurtaç Arslan, Bakan Şimşek’e hediyeler takdim etti.

Makamda bir süre sohbet edilmesinin ardından Bakan Şimşek ile beraberindekiler Bartın Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Belediyede çiçeklerle karşılandı

Bartın Valiliği ziyaretinin ardından Bakan Şimşek, Bartın Belediye Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. Belediye önünde çiçeklerle karşılanan Bakan Şimşek, misafirperverliği için Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’na teşekkür etti. Başkan Fırıncıoğlu; “Şehrimize ve Bartın Belediyesi‘ne gerçekleştirmiş olduğunuz nazik ziyaret bizleri onore etti. Sizlere bu nazik ziyaret için şahsım ve Bartın halkı adına teşekkür ediyorum” dedi. Sohbet ortamında geçen toplantının ardından Başkan Fırıncıoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e çeşitli hediyeler takdim etti.

AK Parti İl Başkanlığında parti yönetimi ile buluştu

Belediye ziyaretinden sonra kentteki temasları kapsamında AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Bakan Şimşek, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan ve parti teşkilatıyla bir araya geldi.

OSB’de fabrika ziyaretlerinde bulundu

 Bakan Şimşek parti ziyaretinin ardından ise Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette bulunan Pinaldi Tekstil Konf.San.ve Tic. A.Ş.,Teklas Kauçuk San. ve Tic. A.Ş ve Mescier Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş’yi ziyaret ederek fabrika çalışmaları hakkında bilgi alıp, incelemede bulundu. 

Bartın il dünyası ile bir araya geldi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Bartın programı kapsamında son olarak ise Bartın İş Adamları, Esnaf Odaları ve STK’larla gerçekleştirilen toplantıya katıldı. İş Adamlarının, Esnaf Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin taleplerini de dinlediği toplantının ardından Bakan ŞimşekBartın programını tamamlayarak ilimizden ayrıldı.

Haber: Soner Boyacı

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin