Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İBEV’DE YAZMA CESARETİ ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Semizotu Bilgesi ve Yazma Cesareti kitapları ile okuyucularının gönlünde taht kuran Yazar Işıl Işık Bartın’a gelerek İBEV Kültür ve Sanat Evi’nde okuyucularıyla buluştu. Yazar Işık kitaplarını okuyucuları için imzalarken ayrıca düzenlenen Yazma Cesareti Atölyesi’nde deneyimlerini okuyucularına aktardı.

Okunma: 2224

03.12.2018 17:32

Facebook'ta Paylaş

Semizotu Bilgesi ve Yazma Cesareti kitapları ile okuyucularının gönlünde taht kuran Yazar Işıl Işık İBEV Kültür ve Sanat Evi’nde okuyucularıyla buluştu.

Yazar Işıl Işık İBEV Kültür ve Sanat Evi’nde düzenlenen imza gününe katılarak kitaplarını hayranları için imzaladı.

Hayranlarıyla sohbet eden Yazar Işıl Işık ayrıca İBEV Kültür ve Sanat Atölyesi’nde gerçekleştirilen Yazma Cesareti Atölyesi’nde deneyimlerini okuyucularıyla paylaştı.

Yazar Işıl Işık tarafından İBEV Kültür ve Sanat Atölyesi’nde gerçekleştirilen Yazma Cesareti Atölyesi’nde; “Ben de artık yazmak istiyorum. Benim de dünyaya söyleyeceklerim var. Hayatımı yazsam roman olur. Nereden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Cesaret edemiyorum. Pek yaratıcı değilim. Yazmak öğrenilebilir mi? Ya yeteneğim yoksa? Bu saatten sonra nasıl olur? Yazıyorum bir şeyler ama bir türlü istediğim gibi olmuyor.”diyen okuyucular sorularına cevap buldu.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin