Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İL ENCÜMENİ 12 DOSYAYI KARARA BAĞLADI

Bartın İl Encümeni, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Metin Çetin başkanlığında toplanarak gündeminde yer alan 12 dosyayı karara bağladı.

Okunma: 428

31.10.2020 13:17

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Encümeni, 5302 sayılı İl Özel İdare Kanununun 27. maddesi gereğince, İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda Genel Sekreter Vekili Metin Çetin başkanlığında 12 gündem konusunu görüşmek üzere toplandı. 

Toplantıya; Başkan Genel Sekreter Vekili  Metin Çetin, seçilmiş üyeler Bekir Karabacak, Ayhan Özçelik ve Atnen Aydoğan, atanmış üyeler  Encümen Müdürü Yüksel Uğur  ile Plan ve Proje Müdür V. Erdem Koç, İşletme ve İştirakler Müdürü Zuhal Buyuran, Sağlık İşleri Müdürü Turgut Demirbağ ve İmar ve Kentsel İyileştirme Müdür V. İlker Sarıkaya  katıldı.

Toplantıda: 1 adet İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne ait (İşyeri kiralama),  1 adet Sağlık İşleri Müdürlüğüne ait (Ek Çalışma ve Yatırım Programı), 10 adet İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne ait (4 Adet İnşaat talebi, 6 Adet İdari para cezası ve yıkım) olmak üzere toplam 12 adet gündem maddesi   görüşülerek İl Encümenince karara bağlandı.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin