Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İL ENCÜMENİ 9 DOSYAYI KARARA BAĞLADI

Bartın İl Encümeni İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış başkanlığında toplanarak gündeminde yer alan 9 dosyayı karara bağladı. Toplantıda İşletme ve İştirakler Müdürlüğünün "Bartın şehirlerarası otobüs terminalindeki Bay ve Bayan WC’nin kiralanması’", ve İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğünün "İki adet gezi teknesinin satışı" dosyaları da görüşüldü.

Okunma: 2747

10.05.2019 13:02

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Encümeni 5302 sayılı İl Özel İdare Kanununun 27. maddesi gereğince, İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış başkanlığında dokuz gündem konusunu görüşmek üzere toplandı. 

 

Toplantıya, Başkan Genel Sekreter İbrahim Kayış, seçilmiş üyeler Uğur Yılmaz, Bekir Karabacak ve Ayhan Özçelik, atanmış üyeler Mali Hizmetler Müdür V. Serap Birinci ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür V. Ayhan Kuş, İl Encümen Müdür V. Yüksel Uğur, Sağlık İşleri Müdür V. Yavuz Keleş, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Erol Keserci, İşletme ve İştirakler Müdürü Zühal Buyuran ve Hukuk Müşaviri Tuğçe Gözde Yurtbay Şumnulu katıldı.

Toplantıda  İşletme ve İştirakler Müdürlüğünün 1 adet "Bartın şehirlerarası otobüs terminalindeki Bay ve Bayan WC’nin kiralanması’",

 İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğünün 1 adet "İki adet gezi teknesinin satışı", 3 adet "ifraz", 1 adet "metrük bina yıkımı" ve 1 Adet "İdari Para Cezası" olmak üzere 6 adet,

 Sağlık İşleri Müdürlüğünün 1 adet "İdari Para Cezası",

 Mali Hizmetler Müdürlüğünün 1 adet "Bartın Valisine yetki verilmesi"  olmak üzere toplam 9 adet gündem maddesi görüşülerek İl Encümenince karara bağlandı.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin