Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İL GENEL MECLISI’NDE BAŞKAN SEÇIMI YAPILACAK

Bartın İl Genel Meclisi Nisan ayı toplantılarında 12 dosyayı görüşerek karara bağlayacak. Nisan ayı toplantılarının ilk birleşimi ise 1 Nisan Perşembe günü saat 15.00’da gerçekleştirilecek.

Okunma: 1511

31.03.2021 12:13

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Genel Meclisi Nisan ayı toplantılarına 1 Nisan Perşembe günü başlıyor. İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun başkanlığında gerçekleştirilecek olan Nisan ayı toplantılarında 12 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanacak.

 

Saat 15.00’da Bartın İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek olan Nisan ayı Meclisinin gündemi ise şöyle:

 

1-Yoklama, 2-İl Genel Meclis Başkan Seçimi, 3-İl Genel Meclis Divan Seçimi, 4-İl Encümeni Seçimi, 5-İhtisas Komisyonlarının teşkili, 6-Akçamescit Köyü İmar Planı ile ilgili Komisyon Raporu, 7-Sosyal Tesislerin 2021 Yılı Ücret Tarifeleri ile ilgili Komisyon Raporu, 8-Hayrettin Kutlu’nun İdari Para Cezası Mahsup İşlemi ile ilgili Komisyon Raporu, 9-Damızlık Manda Alımı Projesi İşinin 2021 Mali Yılı Ek Çalışma ve Yatırım Programına Alınması ile ilgili Komisyon Raporları, 10-Eldeş Köyü İmar Planı ile ilgili Komisyon Raporu, 11-İnkum Tatil Evleri ile ilgili Komisyon Raporları, 12-İl Jandarma Komutanlığına Araç Devri ile ilgili dosya, 13-Ödenek Talebi ile ilgili dosya.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin