Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANDI

Bartın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 Yılı 3. Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı önceki dönemlerde alınan kararların gerçekleşme durumları, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünün kaldırma-yükleme-istifleme(Forklift) iş makinesi operatörü mesleğinde çalışanların meslek içi eğitimlerine yönelik kurs açılması talebi, engelli ve eski hükümlülerin kendi işini kurma projeleri, Denetim Kurulunun 2019 yılı faaliyetleri değerlendirilerek kabul edildi.

Okunma: 689

30.07.2019 17:17

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) 2019 yılı 3. Olağan toplantısı Valilik Çeşm-i Cihan Toplantı Salonunda yapıldı.

 

Toplantıya Belediye Başkanı Cemal Akın, Vali Yardımcısı Hasan Ruhi Yaylacı, Bartın Üniversitesi Genel Sekreter Yrd. Mustafa Haral, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan Arslan, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci, İl Milli Eğitim Müdür V. Mehmet Çelebi, İl Sanayi ve Teknoloji Müdür V. Melek Kaplan, İl Tarım ve Orman Müdür V. Erdal Gülmez, Organize Sanayi Bölge Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Ticaret İl Müdür V. Gökben Ulus, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, İl Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sinan Amasralı, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyon Temsilcisi Bayram Güner, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Ferit Kurulan, HAK-İŞ Temsilcisi Ali Tekneci, Bartın Kadınlar Dayanışma Derneği Temsilcisi Nilgün Saban katıldı.

Toplantıda; İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı önceki dönemlerde alınan kararların gerçekleşme durumları, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünün kaldırma-yükleme-istifleme(Forklift) iş makinesi operatörü mesleğinde çalışanların meslek içi eğitimlerine yönelik kurs açılması talebi, engelli ve eski hükümlülerin kendi işini kurma projeleri, Denetim Kurulunun 2019 yılı faaliyetleri değerlendirilerek kabul edildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1576003262.072019-12-10 21:41:02