Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İLİMİZE GELEN YATIRIMCILARA TEŞVİKLER HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Bartın Ulus Abdipaşa güzergahında deterjan ürünlerinin imalatını yapmak üzere İhtisas OSB kurulması için ilimize gelen MSS Grup San. ve Dış Tic. A.Ş., Pakdemirler Kimya Ltd.Şti. ile MZM Yazılım Danışmanlık firma yetkilileri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ı ziyaret ederek yatırım yerleri, yatırım teşvikleri ve çevresel faktörler konusunda bilgiler aldı.

Okunma: 709

10.03.2023 13:40

Facebook'ta Paylaş

TSO Başkanı Halil Balık’ın makamında gerçekleşen ziyarete Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, Şube Müdürü Melek Kaplan, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, BAKKA Bartın YDO Uzman Dr. Şahin Baş, KOSGEB Bartın Müdürlüğü Kobi Uzmanı Arif Gök, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara, firma yetkilileri Sabit Pakdemir, Ömer Karaşehirli ile Dr. Turan Erdoğan katıldı.

Balık, “Yatırımcının her zaman yanındayız”

Toplantıda konuşma yapan firma yetkilileri yapacakları yatırımla ilgili bilgi verirken, ilgili kurum yetkililerinden yatırım teşvikleri konusunda da bilgi alış verişinde bulundular.
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, oda olarak sanayicinin, iş insanlarının ve yatırımcının her zaman yanlarında olduklarını, yatırımcıyı bölgeye çekebilmek adına kurumlar arası iş birliği içinde çalıştıklarını belirtti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin