Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İŞ VE SİYASET DÜNYASI BU NİKAHTA BULUŞTU

AK Parti Bartınİl Başkan Yardımcısı Muzaffer ve Semra Yelkenci’nin evladı Hasan Cenk ile İbrahim ve Necla Alper çiftinin evladı Kübra düzenlenen nikah merasimi ile dünya evine girdi. Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen nikah iş ve siyaset dünyasını bir araya getirirken davetliler genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Okunma: 499

20.11.2023 11:36

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcısı Muzaffer ve Semra Yelkenci’nin evladı Hasan Cenk ile İbrahim ve Necla Alper’in evladı Kübra, hafta sonu Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen nikâh töreni ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Bartın’da iş dünyası ve siyaseti buluşturan nikaha AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim ile aile dostları, yakınları ve davetliler katıldı.

Aldatmaz ve Arslan nikah şahidi oldu

NikahıBartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kıyarken genç çiftin nikah şahitliğini ise AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ile AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan yaptı.

Gerçekleştirilen nikah merasiminin ardından davetliler genç çifte ömür boyu mutluluklar dilerken katılımcılar aileleri de tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Biz de Bartın Manşet Gazetesi olarak genç çifti tebrik ederek ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin