Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İstiklal Marşının Kabulü Kutlandı

Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonunda 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenlendi. Programda Mehmet Akif Ersoy anıldı.

Okunma: 3497

15.03.2017 11:40

Facebook'ta Paylaş

Bartın Kültür Merkezi’nde geçekleşen programa Bartın Valisi Nusret Dirim, Garnizon Komutanı Dz.P.Alb. Vedat Selvitop, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ramazan Kaplan, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, kamu kurumları, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile öğrenciler katıldı.

Programda ilk olarak Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hakan Kocakaya tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı.

 

Öğrencilere ödülleri takdim edildi

Daha sonra Vali Dirim tarafından İstiklal Marşını Ezbere Güzel Okuma Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

 

Tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Koro ve Tiyatro katılımcıların büyük beğenisini toplarken gösterinin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin