Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İYİ PARTİ’DEN EYBEY’E ZİYARET

Millet İttifakı Bartın 2. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ceyda Halıcıoğlu Sargın, İYİ Parti Bartın İl Başkanı Sinem Özüoklu ve Av. Semih Sargın, Bartın Pusula Gazetesi, Bartın Halk Gazetesi, Bartın Manşet Gazetesi ve www.bartinhalkgazetesi.com.tr internet haber sitesinin çatısı altında bulunduğu EYBEY Medya ve Yayımcılık sahibi Gazeteci Mustafa Ahmet Oktay ve çalışma arkadaşlarını ziyaret etti.Ziyaretteseçim sürecinde Eybey Medya olarak gösterdikleri tarafsız ve kaliteli yayımlar dolayısıyla Mustafa Ahmet Oktay ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İYİ Parti heyeti Oktay ve çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.

Okunma: 400

25.05.2023 09:33

Facebook'ta Paylaş

Millet İttifakı Bartın 2. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ceyda Halıcıoğlu Sargın, İYİ Parti Bartın İl Başkanı Sinem Özüoklu ve Av. Semih Sargın, Bartın Pusula Gazetesi, Bartın Halk Gazetesi, Bartın Manşet Gazetesi ve www.bartinhalkgazetesi.com.tr internet haber sitesinin çatısı altında bulunduğu EYBEY Medya ve Yayımcılık sahibi Gazeteci Mustafa Ahmet Oktay ve çalışma arkadaşlarını ziyaret etti.

Seçim sürecinin değerlendirildiği ziyarettesüreç boyuncaEybey Medya olarak gösterdikleri tarafsız ve kaliteli yayımlar dolayısıyla Mustafa Ahmet Oktay ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İYİ Parti heyeti seçim sürecinde Bartınlıların kendilerine yakın ve samimi ilgi gösterdiğini ifade ederek Bartın halkına bir kez daha teşekkür ettiklerini dile getirdi. Sargın açıklamasında Bartınlıların kendilerine gönül açtığını belirterek bundan sonra siyasette daha sık yer alacağına dikkat çekti. Gerçekleştirilen ziyarette ülke ve Bartın gündemi de değerlendirilirken ziyaret çay sohbeti ile sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin