Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“JU JİTSU ÇALIŞTAYI”NA BÜYÜK İLGİ

Ju Jitsu Federasyonu Ankara Gölbaşında “Ju Jitsu Çalıştayı” düzenledi. Düzenlenen çalıştaya yoğun bir katılım oldu.

Okunma: 24679

10.02.2018 12:06

Facebook'ta Paylaş

Ju Jitsu Federasyonu Ankara Gölbaşında “Ju Jitsu Çalıştayı” düzenledi. Yoğun bir ilginin olduğu çalıştayın bitiminden sonra, Türkiye’ nin çeşitli illerden katılan antrenör, hakem ve  üst düzey sporcuların katılımıyla eğitim, gelişim ve terfi semineri gerçekleştirildi.

Çalıştaya davetli olan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz, Sambo Federasyonu Başkanı Fikret Ünal, Aikijutsu Federasyonu Başkanı Zibel Saydan, Japon Sumo Federasyonu Başkanı Erdal Karadağ, Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek, MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık, Hayat Boyu Öğrenme Federasyonu Başkanı Tahsin Koç, TBMM Meclis Haber Ajansı Başkan Yardımcısı Şakir Durmaz ve davetlilere Ju Jitsu sporuna verdikleri destek ve katkılardan dolayı Ju Jitsu Federasyonu Başkanı Hulisi Elmas ve Genel Koordinatör Mehmet Hallaç tarafından plaket takdimi yapıldı.

“Türk sporunda lokomotif görevi yapacak”

58 İlden katılımın olduğu seminerde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz çalıştayda yaptığı konuşmada, “Ju Jitsu Federasyonu çok yakında Türk sporunda lokomotif görevi yapacaktır. Bu kadar yoğun ilginin olması bizlere bu mesajı vermektedir. Bizde sizlere her türlü siyasi desteği vereceğiz. Bu spor dalının önünün açılması için konfederasyon olarak federasyonunuza tam destek vereceğiz. Çalıştayınız ve semineriniz hayırlı olsun.”dedi.

Elmas’dan teşekkür

Ju Jitsu Federasyonu Başkanı Hulisi Elmas ise kendilerine ve katılan tüm federasyon başkanlarına teşekkür ederek çalıştay toplantısını sonlandırdı.

Gelişim ve Eğitim seminerleri Ju Jitsu Federasyonu’nun Teknik ve Eğitim Kurullarında görevli olan Osmaniye ilinden Ahmet Dörtlemez ve beynelmilel hakem Esabil Yılmaz, Adana ilinden İsmet Durnaoğlu, Samsun ilinden Recep Soylu, Konya ilinden Ahmet Gündüz tarafından verildi. Seminer sonunda 50 soruluk test kitapçığı kursiyerlere dağıtılarak sınav yapıldı, Başarılı olanlar bir üst derecelere terfi edenlere diplomaları takdim edildi. Sınavda başarılı olamayanlar 24-25 Şubat 2018 tarihlerinde Şanlıurfa’da yapılacak olan seminere katılarak bir kere daha şanslarını deneyecekler.

Seminerin bitiminde ev sahibi olan Kaplan Spor Kulübü yöneticisi ve antrenörü Ahmet Kaplan’a hizmet ve katkılarından dolayı plaket takdiminde bulunuldu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin