Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KADIN GİRİŞİMCİLER PROJELERİNİ VE YOL HARİTASINI AÇIKLADI

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ı ziyaret etti. Ziyarette planlanan faaliyet ve projelerin gelecek yol haritası konuşuldu.

Okunma: 547

15.11.2023 09:48

Facebook'ta Paylaş

Bartın TSO hizmet binasında gerçekleşen bu ziyarette Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S. Cem Yıldız ile Genel Sekreter Ahmet İncekara yer aldı.

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğlu ziyaret kapsamında kadın girişimcilerin önemine değinerek, planlanan faaliyet ve projelerin gelecek yol haritası hakkında bilgiler sundu.

“Her türlü faaliyet ve projelerine paydaş olmaktan mutluluk duyarım”

Başkan Halil Balık öncelikle bu nazik ziyaret için Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğluna ve yönetimine teşekkürlerini ileterek yeni yönetime başarılar diledi. Kadınların, iş dünyasının kahramanları olduğuna dikkat çeken Başkan Halil Balık, “Toplumsal cinsiyet farkındalığının artması için kadının işgücüne aktif bir biçimde katılması anahtar bir role sahip. Kadınların işgücüne katılımının önündeki engellerin kaldırılarak kadınlarla erkeklerin toplumsal yaşamın tüm alanlarına tam ve eşit olarak katılımları sağlanmalı. Bu sebeple Kadın girişimci sayılarının artması adına Bartın TSO yönetimi olarak Kadın Girişimciler Kurulunun her türlü faaliyet ve projelerine paydaş olmaktan mutluluk duyarım” dedi.

Karşılıklı fikir ve izlenimlerin aktarıldığı ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin