Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KAHVECİLER VE ŞERBETÇİLER ODASI BAŞKANI TEPE, ODA ÜYELERİNE SESLENDİ

Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Tepe, Oda üyelerine seslenerek hibe ve kira desteği için başvuru yapacak üyelerin aşağıda belirtilen tabloya göre Ocak ayının ilk haftası E-Devlet üzerinden başvurularını yapmalarını istedi. Tepe ayrıca bar, meyhane ve birahane işletmeciliği yapan Oda üyelerine de seslenerek hibe ve kira desteği konusunda yaşanan mağduriyetin giderilmesi için gerekli başvuruların yapılacağını söyledi.

Okunma: 123

29.12.2020 12:09

Facebook'ta Paylaş

Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Tepe, Oda üyelerine seslenerek hibe ve kira desteği için başvuru yapacak üyelerin aşağıda belirtilen tabloya göre Ocak ayının ilk haftası E-Devlet üzerinden başvuruları gerçekleştirmelerini istedi.

Tepe yaptığı açıklamada buna göre T.C. Kimlik Numarasının son hanesi; 0 olan üyelerin Pazartesi,  2 olan üyelerin Salı, 4 olan üyelerin Çarşamba,  6 olan üyelerin Perşembe ve  8 olan üyelerin ise Cuma günlerinde başvurularının alınacağını duyurdu.

Ücretsiz rehberlik hizmeti verilecek

Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Tepe ayrıca arzu eden Üyelere, Oda tarafından ücretsiz rehberlik hizmeti verileceğini vurguladı.

Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Tepe yaptığı açıklamada yine bar, meyhane ve birahane işletmeciliği yapan üyelere seslenerek  hibe ve kira desteği konusunda yaşanan mağduriyetin giderilmesi için gerekli başvuruların yapılacağını söyledi.

Tepe açıklamasında, “Bakanlıkça yayımlanan meslek kodları listesin de; Diğer lokanta ve restoranların içkili/içkisiz hizmet faaliyetlerini içeren 56.10.08 nace kodu bulunurken, bar, meyhane, birahane içecek sunum hizmet faaliyetleri kodu olan 56.30.04 nace kodu bulunmamaktadır.  Pandemi kısıtlamasından en çok etkilenen bu üyelerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi için Bakanlığa müracaatta bulunulacaktır. Lütfen karamsarlığa kapılmayınız.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin