Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI, “FİLYOS’TAN EN ÖNEMLİ KATKIYI BARTIN’IN ALMASINI SAĞLAMALIYIZ”

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bartın’da görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi. Kalaycı programda yaptığı değerlendirmelerde Filyos projesinin Bartın için önemine değinerek, “Filyos Limanı projesini Bartın’ın gündeminde tutarak Bartın’ın bundan faydalanmasını, en önemli katkıyı Bartın’ın almasını sağlamamız lazım.”dedi.

Okunma: 107

12.01.2022 13:14

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Murat Yıldırım, Ayhan Tepe, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ve İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı İlknur Bayburtlu ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bartın’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kahvaltı programında değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Filyos projesinin önemine değinerek projenin Bartın’a olan katkılarını değerlendirdi.

Kalaycı açıklamasında ayrıca basının demokrasinin önemli bir halkası olduğunu dile getirerek basın mensuplarının bu anlamda önemli bir kamu görevi ifa ettiğini dile getirdi.

Programda ilk olarak söz alan beraberinde İl Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım, “İl Başkanım, İl Başkan Yardımcım, Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanım, Gençlik Kolları Başkanım ve sizler basınımızın güzide temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yapmış olduğumuz etkinliğimize hoşgeldiniz. Bizleri onurlandırdınız hepinize teşekkür ediyorum.”diyerek sözü İl Başkanı Turhan Kalaycı’ya bıraktı.

“En önemli katkıyı Bartın’ın almasını sağlamalıyız”

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüz kutlu olsun. Hepiniz hoşgeldiniz. Medya demokrasimizin önemli halkalarından birini oluşturmakta. Sizler ilkeli ve ülkesi için kalemini basınını iyi yönde kullanan değerli arkadaşlarımızsınız. Ben hepinizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum, tebrik ediyorum. Tabi özellikle bir konuyu gündeme getirmek istiyorum. Biliyorsunuz Filyos projemiz, Filyos Limanı Bartın için çok önem arz etmekte. Geçen hafta sayın Valimizin önderliğinde Valilikte bir toplantı yapıldı. Filyos Limanı projesini Bartın’ın gündeminde tutarak Bartın’ın bundan faydalanmasını, en önemli katkıyı Bartın’ın almasını sağlamamız lazım hep beraber. Tabi bunun içinde yapılması gerekenleri sizlerle, bizlerle gündemde tutarak acil bir şekilde yapılmasını sağlamamız lazım. Ben tekrar bu mekanda bizi ağırlayan Yemen Kahvesi sahibi Tanıtım Medya Başkanımız Murat Yıldırım beye teşekkür ediyorum. Sizlere de geldiğiniz için hepinizi ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gününüz kutlu olsun. Sizlere de gerçekten teşekkür ediyorum. Bartın’da seviyeli bir basın var. Seviyeli bir gazetecilik yapıyorsunuz tekrardan geldiğiniz için teşekkür ediyorum.

Kalaycı’dan İyiki Varsın Eren filmi değerlendirmesi

Tabi sinemada vizyonda İyiki Varsın Eren filmi var. Biz Cuma günü gençlik kollarımızın tertiplediği gençlerimizle beraber sinemaya gideceğiz. Bu sinemayıda gündemde tutmamız lazım. Gerçekten gençlerimizin ve hemşerrihlerimizin izlemesini sağlamamız lazım. Güzel bir film. Ayrıca Allah rahmet eylesin ruhu şahd olsun. Şehit kardeşlerimizin hepsine Allah rahmet eylesin.”

Düzenlenen program daha sonra çay sohbeti eşliğinde devam ederken günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin