Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI, “SEVDAMIZ DEVLETİMİZE, MİLLETE HİZMET SEVDASIDIR”

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Turhan Kalaycı, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aday adaylığı sürecinde de ara vermeden devam ediyor. Partideki görevinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla milletvekili aday adaylığı için istifa eden ve istifasının ardından da ziyaret ve çalışmalarını sürdüren Kalaycı yaptığı açıklamada, “Amacımız belli. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği Türkiye’nin Yüzyılı perspektifini milletimize anlatmak, seçimlerde daha güçlü Türkiye, daha müreffeh bir ülke için partimizi bir kez daha zaferle ayrılmasını sağlamaktır. Çünkü ülkemizin hayrına olan ne kadar proje varsa AK Parti’de vardır, cumhur ittifakında vardır. AK Parti demek icraat demektir, AK Parti demek millete hizmet demektir.”dedi.

Okunma: 615

14.03.2023 10:47

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın milletvekili adaylığı sürecinde ismi kulislerde ön plana en çok çıkan isimlerin başında gelen Turhan Kalaycı, 14 Mayıs’ta yapılacak olan “yüzyılın seçimi”nde tarih yazılacağını belirtti. Kalaycı, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizde gerçekleşecek olan seçimin 14 Mayıs Pazar günü olacağını açıkladı. 2002’den bu yana olduğu gibi Yüce milletimizden aldığımız güç ve inanç ile Cumhurbaşkanımız liderliğinde yorulmak nedir bilmiyoruz. Yüzyılın seçiminde tarih yazacağımıza yürekten inanıyorum. Durmak yok yola devam” dedi.

“Sevdamız devletimize, millete hizmet sevdasıdır”

Ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile de karşılanan Kalaycı, “Amacımız belli. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği Türkiye’nin Yüzyılı perspektifini milletimize anlatmak, seçimlerde daha güçlü Türkiye,daha müreffeh bir ülke için partimizi bir kez daha zaferle ayrılmasını sağlamaktır. Çünkü ülkemizin hayrına olan ne kadar proje varsa AK Parti’de vardır, cumhur ittifakında vardır. AK Parti demek icraat demektir, AK Parti demek millete hizmet demektir. 2002 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarda ortadadır. Çözülmez denen sorunları çözen, kangren haline gelmiş dertleri bitiren AK Partidir. Çünkü bizim sevdamız devletimize, milletimize hizmet sevdasıdır. Çünkü AK Parti varsa her zaman umut vardır, çözüm vardır.” şeklinde konuştu.

“Bizim işimiz hizmet, işimiz icraattır”

AK Parti’nin Türkiye’nin Yüzyılı projesine Bartın’dan 2 milletvekili ile güçlü bir destek sağlayacağına da inandığını kaydeden Başkan Kalaycı, “Aday olup olmamamız önemli değildir. Bizim işimiz hizmet, işimiz icraattır. Ana hedefimiz AK Partimizi seçimlerden zaferle ayrılmasıdır. Bu konuda hem biz hem de teşkilatlarımız görevlerini en iyi şekilde yapmaktadır. İnşallah 14 Mayıs gecesi, liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Bartın’dan 2 milletvekili ile Türkiye Yüzyılına en büyük katkıyı sağlayacağız. Milletimizin de 2002’den bu yana olduğu gibi icraattan yana, hizmetten yana oyunu kullanacağından şüphemiz yoktur.” Diye konuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin