Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCIOĞULLARI İNŞAAT DÜNYAYA AÇILIYOR

1 MİLYON EURO’LUK İMZA

Okunma: 11632

19.10.2016 18:54

Facebook'ta Paylaş

 

Bartın’da faaliyetlerini sürdüren Kalaycıoğulları inşaat firması Faslı iş adamı Driss Choubane ile karşılıklı iş protokolü imzaladı. Vinç ve gıda ürünleri ihracatını kapsayan protokol kapsamında ilk hedef yıllık 1 milyon Euro ihracat rakamlarına ulaşmak.

 

Kalaycıoğulları İnşaat sahibi Turhan Kalaycı ve faslı iş adamı Driss Choubane’nin karşılıklı olarak imzaladıkları protokol anlaşmasında uzun vadede hedeflenen ihracat rakamı ise 5 milyon Euro.

 

Bartın’da imzalanan protokolün ardından her iki iş adamı da anlaşmanın hayırlı olması dileklerinde bulunurlarken Kalaycıoğulları İnşaat sahibi Turhan Kalaycı Choubane’ye hediye takdiminde bulundu.

 

Kalaycı, faslı iş adamı ile yaptıkları iş protokolü hakkındaki açıklamasında, “Bartın ve Türkiye’nin ihracat rakamlarını yükseltmeye katkı sağlayacak bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Bizler memleketine ve ülkesine aşık iş adamları olarak ülkemizin ihracat rakamlarını yükseltmek ve ülke ekonomimize fayda sağlamayı amaç edindik. Yaptığımız anlaşma bu anlamda bir adım olacak. İlk hedefimiz yılda 1 milyon Euro dolaylarında ihracaat gerçekleştirmek. Tabi bu rakamı ilerleyen süreçlerde 5 milyon Euro ve üzerine çıkarmak istiyoruz." Dedi.

Etiketler: Kalaycıoğlu, İnşaat, Turhan Kalaycı, Bartın, ihracaat,
Okuyucu Yorumları

Ad Soyad

20.10.2016

Bartın spor yaşadı. Maddi sıkıntıları kalmayacak inşallah

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594339001.42020-07-10 02:56:41