Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KARADENİZ GENÇ İŞ İNSANLARI FEDERASYONU’NDAN TSO’YA ZİYARET

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu (KARGİF) Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu beraberindeki heyetle birlikte Bartın TSO Başkanı Halil Balık’ı ziyaret etti. Ziyarette ülke gündemi ve ekonomi konuşulurken ayrıca Federasyon faaliyetleri hakkında TSO Başkanı Halil Balık’a bilgi verildi.

Okunma: 173

16.11.2021 12:31

Facebook'ta Paylaş

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu (KARGİF) Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu beraberinde Bafra Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Burak Özturan ve Alper Güngör, Çarşamba Genç İş Adamları Derneği Başkanı Kazım Gençtomurcuk ve Devrim Altuntaş ile Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Egemen Kemik, Doğukan Özardıç ve Emrah Taşdemir ile birlikte Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’a ziyarette bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette gelen heyeti TSO Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu Sayman Üye M.İlker Yıldırım ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı.

Gençlerin dinamizmine ve fikirlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan bir dönemden geçiyoruz”

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette KARGİF Başkanı Muratoğlu dernek çalışmaları ve faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Halil Balık, her derneğin kendi kentinde ortaya koyduğu enerjiyle çok iyi işler yaptığını ifade etti. Başkan Halil Balık şöyle devam etti, ‘’Gençlerin dinamizmine ve fikirlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan bir dönemden geçiyoruz. Genç zihinlerin değişime ayak uydurması ve yeni vizyonlar geliştirmesi eski kuşaklardan daha çabuk ve etkin bir şekilde gerçekleşiyor. Bu süreçte, siz genç iş insanlarımıza, ekonomiyi, ticareti ve sosyal hayatımızı yönlendirmek adına önemli görevler düşüyor. Dernekler arası iş birliği ve dayanışmanın artması ve birlikteliği tesis edebilmek adına bugün ki ziyaretiniz oldukça anlamlı. Değerli dernek Başkanlarımıza ve üyelerine ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ülke gündemi ve ekonominin konuşulduğu ziyarette Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan, Bartın TSO Başkanı Halil Balık’ı dernek faaliyetleri ve Federasyon hakkında bilgilendirdi.

Karşılıklı görüş alış verişi içerisinde gerçekleşen ziyarette GİAD Başkanı Alkım Tan, birlik ve beraberlik içerisinde her daim hazır olduklarını vurgulayarak misafirperverliğinden dolayı Bartın TSO Başkanı Halil Balık’a teşekkür etti. KARGİF Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu da misafirperverliğinden ötürü Bartın TSO Başkanı Halil Balık’a teşekkür ederken TSO Başkanı Balık ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin