Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KAYMAKAM GÜRSES HALK GÜNÜ TOPLANTISINDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Kurucaşile Kaymakamı Burak Bozkurt Gürses, Halk Günü Toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinledi.

Okunma: 3029

31.08.2018 11:02

Facebook'ta Paylaş

Kurucaşile Kaymakamı Burak Bozkurt Gürses Halk Günü Toplantısında vatandaşlarla buluştu.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlardan ve köy muhtarlarından köylerin sorunlarını yerinde dinleyen Kaymakam Gürses, yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Gürses toplantıda yaptığı konuşmada,  "Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmek üzere köylerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarla amacımız vatandaşlarımızın isteklerini birinci ağızdan  yerinde dinleyerek, onlarla dertleşmek, sorunların çözüme kavuşturulması ve  varsa eksikliklerin giderilmesidir. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözüldüğünü gördükçe bizler de sorumluluk makamında bulunan insanlar olarak mutlu oluyoruz.”dedi.

Kaymakam Gürses devamında köylerin ve bölgede yaşayan insanların sorunlarının yerinde tespit edilerek çözüme kavuşturulması ve bölgenin yaşam koşullarının daha sağlıklı bir hale getirilmesi maksadıyla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin sonucunda, sorunların ve taleplerin değerlendirilerek ilgili kurumlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışmaların yapılacağını  söyledi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin