Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KEMİKPARK OTEL’DEN BÜYÜK BAŞARI

Booking.com'dan 10 üzerinden 9,5 oy aldı

Okunma: 2825

25.01.2019 12:34

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da faaliyet gösteren Kemikpark Otel uluslar arası otel rezervasyon hizmeti   booking.com’dan 10 üzerinden 9,5 oy aldı. 4 yıldız standartlarında 26 oda, 57 yatak, 120 kişilik toplantı ve aktivite salonu, 60 kişilik kahvaltı -roof salon, sauna, Türk hamamı, havuz, cafe pub hizmetlerini içeren Kemikpark Otel 2018 Haziran ayından beri Bartın’da hizmet veriyor.

Bartın’da 35 yılı aşkın inşaat ve mühendislik sektöründe faaliyet gösteren Kemik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti şirketi tarafından 2 yıl önce alınan kararla inşaat, mühendislik, müteahhitlik, müşavirlik hizmeti yanında turizm, konaklama ve ağırlama sektöründe de yatırım yapılması hedeflendi. Bu kapsamda Harita Müh. Mehmet Kemik başkanlığında İnşaat Müh. Egemen Kemik ve Yüksel İç Mimar Meriç Kemik Çamlıdere ile birlikte Kemikpark Yatırım Otelcilik Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti kurularak 4 yıldız standartlarında 26 oda, 57 yatak, 120 kişilik toplantı ve aktivite salonu, 60 kişilik kahvaltı -roof salon, sauna, Türk hamamı, havuz, cafe pub hizmetlerini içeren Kemikpark Otel 2018 Haziran ayında faaliyete geçti. Ulusal ve Uluslar arası turizm acente ve otel arama organizasyon firmaları ile de anlaşma yaparak Bartın'ın turizm sektöründe aranılan konaklama yeri haline geldi.

Kemikpark Otel müşteri odaklı anlayışla önceliği hijyen, temizlik, güleryüz prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam ediyor.

2019 Ocak ayında uluslar arası otel rezervasyon hizmeti   booking.com Bartın ve bölgede ilk defa bir otele en yüksek puanı vererek Kemikpark Otel’i takdir notuyla 10 üyeden en yüksek oy 9,5 vererek değerlendirmede bölge sıralamasında   1.sıraya aldı.

Booking.com nedir ?

1996 yılında Hollanda - Amsterdam'da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın en büyük seyahat e-ticareti şirketlerinden biri haline geldi. Booking Holdings İne/in (NASDAOJ BKNG) bir parçası olan Booking.com, dünya çapında 70 ülkedeki 198 ofiste 17.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Dünyayı keşfetmeleri için insanları cesaretlendirme misyonuna sahip Booking.com, seyahat olgusundan sorunları yok etmeye yardım eden dijital teknolojiye yatırım yapmaktadır. Booking.com'da daireler, tatil evleri ve aileler tarafından işletilen oda ve kahvaltılardan 5 yıldızlı lüks tatil köylerine, ağaç evlere ve hatta bungolara kadar dünyanın en geniş inanılmaz konaklama yerleriyle gezginleri bir araya getirmektedir. Booking.com'un 40'tan fazla dilde kullanabildiğiniz web sitesi ve mobil uygumlalar dünya çapında toplamda 28.890,48 yayınlanan birim sunmakla beraber 228 ülkede 145.415 seyahat noktasını kapsamına almaktadır.

Booking Platformundan her gün en 1.550.000 geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Dolayısıyla iş yada eğlence için seyahat etmeleri fark etmeksizin müşteriler fiyat eşitleme sözünün de desteğiyle rezervasyon ücreti olmadan Booking.com'da ideal konaklama tesislerini anında, hızlıca ve kolaylıkla rezerve edebiliyorlar. Müşteri deneyimi booking ekibi aracılığıyla müşteriler gece ya da gündüz istedikleri zaman 40'tan fazla dilde yardım ve destek almak için Booking.com'a 7/24 ulaşabilmektedir.

Booking.com üyesi olan Kemikpark Otel uluslar arası derecelendirmede 10 üzerinden 9,5 gibi puan alarak yüksek puanla Bartın'ı uluslar arası platform da temsil ediyor.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin