Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KIRTASİYE VE PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI GÜNDEME ALINDI

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, sektörel gelişmeleri ve sorunları belirlemek için ziyaret programlarına kırtasiye ve perakende sektörü ile devam etti. TSO Başkanı Halil Balık ve beraberindeki heyet sektör temsilcileri ile bir araya gelerek sorun, talep ve önerilerini yerinde dinledi.

Okunma: 505

10.07.2024 11:51

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın’da faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçları ve sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunmak için ziyaret programlarına devam ediyor. Kırtasiye ve perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen Bartın TSO yönetimi, Can Eğitim Araçları ve Kırtasiye Malzemeleri firma yetkilisi olan Fatma Dalgıç’ı yerinde ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık,   Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları S.Cem Yıldız ve Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk ile Bartın TSO Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

Ziyaret kapsamında, sektördeki güncel gelişmeler ile iş dünyasının ortak sorunları hakkında istişare edilerek, Odanın gerçekleştirdiği ve takip ettiği çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Halil Balık, üye ziyaretlerinin devam edeceğini ve her zaman üyelerle yakın ilişkiler içinde olacaklarını ifade etti. Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ve temenniler ile sona erdi.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin