Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KOBİ’LERE DESTEK KREDİSİ

Bartın TSO Başkanı Halil Balık, TOBB Nefes Kredisinin devamı niteliğinde olan KOBİ Destek Kredisinin aylık 1,85 faiz oranı ile yeniden başladığını duyurdu.

Okunma: 2591

27.09.2018 13:49

Facebook'ta Paylaş

TOBB Nefes Kredisinin devamı niteliğinde olan KOBİ Destek Kredisi yeniden başladı. Bartın TSO Başkanı Halil Balık tarafından yapılan duyuruda kredinin aylık 1,85 faiz oranıyla yeniden başlatıldığı belirtildi.

Bartın TSO Başkanı Halil Balık açıklamasında ayrıca kredi desteğinden yararlanmak isteyenlerin Bartın TSO’dan Faaliyet Belgesi almalarının yeterli olacağını ifade etti.

Bartın TSO Başkanı Halil Balık yaptığı açıklamada şunları söyledi, “TOBB Nefes Kredisi devamı niteliğinde Kobi Destek Kredisi aylık 1,85 faiz oranı ile yeniden başlamıştır. İlk 6 ay faiz 12 ay ana para ödemeli 18 ay vadeli Kobi Destek Kredisi için Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Garanti Bankası olmak üzere ilimizde 6 Banka ile protokol imzalanmıştır. Kobi Destek Kredisi kullanmak isteyen üyelerimizin odamızdan Faaliyet Belgesi almaları yeterli olacaktır.”

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin