Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KÖYDES ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında 2020 yılı Ekim ayı KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda Merkez ve İlçelere bağlı köyler için 2020 yılı KÖYDES yatırım programı içerisinde yer alan yol, içme suyu ve atık su işlerinin genel durumları hakkında bilgi verildi.

Okunma: 306

07.10.2020 11:55

Facebook'ta Paylaş

Valilik 12 Divan Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcıları Abdullah Akdaş, Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Kurucaşile Kaymakamı Muhammet Güzel, Ulus Kaymakam V. Mehmet Sadık Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdare Genel Sekreter V. Metin Çetin, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, İdare ve Denetim Müdürü Ali Taşcı, İl Sağlık Müdür V. Ahmet Cebeci, İl Tarım ve Orman Müdürü Yasin Önder ile İl Özel İdaresinin ilgili birim müdürleri ve teknik personelleri katıldı.

2020 yılı KÖYDES uygulamalarının değerlendirilmesi amacıyla yapılan toplantıda, Merkez ve İlçelere bağlı köyler için 2020 yılı KÖYDES yatırım programı içerisinde yer alan yol, içme suyu ve atık su işlerinin genel durumları hakkında bilgi verildi.
Vali Güner 2020 yatırım programında yer alan içme suyu, yol ve atık su projelerinin mevsimsel şartlarda dikkate alınarak bir an evvel bitirilmesi, yapılan işlerin fen ve sanat kaidelerine uygun olarak yapılması ve artan ödenek planlamalarının zamanında yapılması talimatını verdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603917862.24422020-10-28 23:44:22