Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“KOZCAĞIZ’A REKOR YAKIŞIR”

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kozcağız Geleneksel İftar Programı’na katılarak AK Parti Kozcağız Belediye Başkan Adayı Mustafa Karaman’a tam destek istedi. İftarda konuşan Bakan Tunç, “Kozcağız’da Mustafa Karaman ile beraber gerçek belediyecilik 3 dönemdir devam ediyor. Şimdi gerçek belediyeciliğin devamını inşallah 4’üncü dönem olarak, 31 Mart’tan itibaren Kozcağız’da devam ettireceğiz”dedi.

Okunma: 1029

26.03.2024 12:25

Facebook'ta Paylaş

Kozcağız Geleneksel İftar Programına Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Kozcağız Belediye Başkanı ve AK Parti Kozcağız Belediye Başkan Adayı Mustafa Karaman, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftarda konuşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Karaman katılan tüm Kozcağız halkına teşekkür ederek, “Kusura bakmayın, düğün salonuna bu topluluğu sığdırmak mümkün olmadığı için iftar yemeğini burada düzenlemiş olduk. Gelecekte daha güzel yerler yaptığımızda inşallah oralarda iftar yapmak fırsatı olur, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

Tunç, “Kozcağız’da gerçek belediyeci Mustafa Karaman’dır”

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ise yaptığı konuşmada Kozcağız’da gerçek belediyeciliğin Mustafa Karaman ile gerçekleştiğini vurguladı. Bakan Tunç yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı, “Kozcağız’da Mustafa Karaman ile beraber gerçek belediyecilik 3 dönemdir devam ediyor. Şimdi gerçek belediyeciliğin devamını inşallah 4’üncü dönem olarak, 31 Mart’tan itibaren Kozcağız’da devam ettirmeye hazır mıyız?Gerçek belediyecilik, AK Parti’dir, gerçek belediyecilik Recep Tayyip Erdoğan’dır, Kozcağız’da gerçek belediyeci Mustafa Karaman’dır. İnşallah 1994’te Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da başlattığı o gerçek belediyecilik anlayışı Kozcağız’da sizin vereceğiniz kararla inşallah uzun sürecek. Kozcağız Cumhurbaşkanımıza yüzde 70 oy veren bir beldemiz. O, 10 ay önceydi. Kozcağız yüzde 90 olabilir mi? Türkiye rekoru kırmaya hazır mıyız? Kozcağız’a rekor yakışır, inşallah bu rekoru da siz kıracaksınız”dedi.

Haber: Doğancan Özen

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin