Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KOZCAĞIZ’DA ÇİLEK HASADI ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Kozcağız’da Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bartın Valiliği, Bartın Valiliği Turizm Proje Grubu ve Kozcağız Belediyesi işbirliğiyle Çilek Hasadı Şenliği düzenlendi. İlk defa düzenlenen ve yoğun ilgi gören şenlikte katılımcılar, hem etkinliğin keyfini çıkardı hem de kendi çileklerini toplama imkanı buldu.

Okunma: 302

29.06.2019 13:34

Facebook'ta Paylaş

Kozcağız Beldesi Yenihamidiye Mevkii’ndeki etkinliğe Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Uluslararası NLP ve Master Mental Trainer  Sabiha Parlardemir, Anturia Arkeoloji ve Sosyal Çevre Etiğim Okulu Kurucusu Dr. Murat Yıldız ve yöre halkı katıldı.

Yöreye ait yerel ürünlerin yer aldığı kahvaltı ve Bartın yöresine ait halk oyunları gösterisinin sunumu ile başlayan şenlikte Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman yaptığı konuşmada, Çilek Hasadı Şenliğini önümüzdeki yıllardan itibaren daha geniş katılımlı bir hale getireceklerini belirterek, “Bartın’da çilek tanıtımı ve üretimini teşvik edeceğiz. Daha geniş günlere yayarak, üreticiyi ve tarımı ön plana çıkaran büyük bir etkinlik haline getireceğiz.”dedi.

İlk defa düzenlenen ve yoğun ilgi gören şenlikte katılımcılar, hem etkinliğin keyfini çıkardı hem de kendi  çileklerini toplama imkanı buldu. 

Program çilek  hasadı ve  tarihi değirmen ziyareti ile sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1571194624.582019-10-16 05:57:04