Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KUMLUCA ÇAYI ÇİFT TARAFLI SEDDE İMALATI 1 NİSAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Çayına çift taraflı sedde İmalatı taş alımı ihalesinin 01 Nisan’da yapılacağını duyurdu. Tunç yaptığı açıklamada, “Kumluca Çayı taşkın korunma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Kumluca beldesinin taşkından korunacak ve beldemiz daha güzel bir görünüme kavuşacak.”dedi. İhale kapsamında sedde ve taş tahkimatı 2 kilometre uzunluğunda olacak.

Okunma: 275

13.03.2020 12:46

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Çayı taşkın koruma çalışmaları kapsamında DSİ 233. Şube Müdürlüğünce 1 Nisan’da taş alımı ihalesinin Bartın’da gerçekleştirileceğini ve sedde ve istifli taş tahkimatı yapılacağını söyledi.

50.000 ton malzeme teslim edilecek

Milletvekili Tunç açıklamasında, “Sözleşme imzalandığı tarihten itibaren işe başlanarak, her gün için idarenin talep ettiği miktarda günde en az 300 ton teslimat olmak üzere en geç 230 takvim günü içerisinde 0,4-2,0 ton kategorisindeki 50.000 ton taş ocak sahasında İdare'ye teslim edilecek.”dedi.

2 kilometre uzunluğunda olacak

Milletvekili Tunç Kumluca Beldesi’nin içerisinden geçen Kumluca Çayı taşkın koruma çalışmaları kapsamında yapılacak olan sedde ve taş tahkimatı çalışmalarının uzunluğunun 2 kilometre olacağını söyledi.

Milletvekili Tunç, Kumluca Beldesinde Kumluca Çayı yan dereleri taşkın koruma çalışmaları ve Kumluca'nın muhtelif köylerinde taşkın koruma çalışmalarının daha önce tamamladıklarını ifade etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1586468096.692020-04-10 00:34:56