Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KÜRE DAĞLARI, ATLAS DERGİSİ’NE KONUK OLDU

Endemik bitkileri, yaban hayatı, derin vadi, kanyonları ve şelaleleri ile dünyanın ender coğrafyalarında rastlanan biyolojik çeşitliliğiyle adeta açık hava müzesini andıran Küre Dağları Milli Parkı, Atlas Dergisi’nde yer aldı. Bartın ve Kastamonu illerinin sınırları içerisinde yer alan Küre Dağları Milli Parkı (KDMP), Atlas Dergisi’nin Haziran sayısında tanıtıldı.

Okunma: 626

06.06.2020 17:19

Facebook'ta Paylaş

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından gerçekleştirilen ortak çalışma ile Bartın ve Kastamonu illerinin sınırları içerisinde yer alan Küre Dağları Milli Parkı (KDMP), Atlas Dergisi’nin Haziran sayısında tanıtıldı. Küre Dağları Milli Parkı’nı “büyüleyici bir doğa müzesi” olarak tanımlayan dergi, okuyucularını “Karşı konulmaz çağrı Küre Dağları” sloganıyla bu eşsiz doğa harikasını görmeye çağırdı.
Küre Dağları Milli Parkı’na sayfalarında geniş yer ayıran dergi, buradaki biyolojik çeşitlilik, yaban hayatı, vadi ve kanyonlar, şelaleler, kültür ve lezzet durakları, doğa yürüyüşleri, kanyoning, mağaracılık, dağcılık, botanik ve yaban hayatı gözlemi, kaya tırmanışı, kuş gözlemciliği, foto safari ve bisiklet turları gibi aktivitelerle ilgili okuyucularıyla bilgiler paylaştı. 
Dijital olarak yayımlanan Atlas Dergisinin Haziran sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-dergi, Magzter, DMags ve Dijimecmua üzerinden indirilen tüm dergi platformlarından ulaşılması mümkündür.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594569161.972020-07-12 18:52:41