Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KURTKAYA, İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımı ile gerçekleşen 7. İl Başkanları toplantısına katıldı. Toplantıda 1 Kasım 2020 tarihinde yapılacak olan Büyük Olağan Kongre için istişarelerde bulunuldu.

Okunma: 532

20.10.2020 12:46

Facebook'ta Paylaş

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada,  “Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu mahallelerinizden çıkın ve gelin çağrısıyla yola çıktık. Kenarda beklemek  olmaz. Bu meşakatli ve uzun davada bir kenarda durulmaz diyerek bizlere omuz veren, uzattığımız eli tutarak gücümüze güç katan  yönetim kurulu üyelerimize, arkadaşlarıma, delegelerimize, üyelerimize, Gelecek gönüllülerine teşekkür ederim.

Gelecek Partisi insan onurunu korumak ve insanın onuruyla yaşamasını sağlayabilmek için cesaretle yola çıkmıştır. Cesareti olmayanın geleceği olmaz. Onuru olmayanın devleti ayakta kalmaz. Özgürlük ve adaletin yolu güçlü demokrasiden geçer. İnşallah Gelecek Partisi ülkemizde kaybolmak üzere olan demokrasiyi el ele vererek sağlayacaktır. Haksızlıkların ve adaletsizliklerin önüne Gelecek Partisi baraj koyacak. Adaletsizliğe ve haksızlığa bulaşanları bu barajda boğacaktır. Milli iradeye yapılan her türlü baskıya Gelecek Partisi dur diyecektir.  Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu'nun da dediği gibi. Hiç birşey bitmedi. Her şey yeni başlıyor. Biz de Gelecek Partisi olarak 81 ilde yapılanmamızı tamamlıyoruz. 70 ilde yapılandık. 44 ilde 400 ilçede kongrelerimizi gerçekleştirdik. Allah'ın izniyle 1 Kasım'da büyük bir coşkuyla Büyük Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Güçlendirilmiş parlamenter sistem. Temiz siyaset, yolsuzlukla mücadele, şeffaflık yasası, güçlü ekonomi Gelecekle gelecek.”ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin