Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KURUCAŞILE’DE AHŞAP TEKNE VE YAT FESTIVALI COŞKUSU YAŞANDI

Kurucaşile Belediyesi tarafından bu yıl 19.su düzenlenen Ahşap Tekne ve Yat Festivalinde Sevgi Petek ve Ramazan Çelik sahne aldı.

Okunma: 105

11.10.2021 14:15

Facebook'ta Paylaş

Kurucaşile Belediyesi tarafından organize edilen Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları ile gerçekleştirilen 19. Ahşap Tekne ve Yat Festivalinin son akşamında liman mevkiinde Bolulu sanatçı Ramazan Çelik ve Sevgi Petek konser verdi.

Festival öncesinde konuşma yapan Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Osmanlı döneminde çektirme tekne kayıkların yapıldığı ilçede hala ahşap tekne yapımının devam ettiğinin altını çizerek, “İlçenin tanıtımına katkı sağlamak için bu yıl 19.su gerçekleştirilen festivalin ahşap yat ve tekne yapımcılığı mesleğinin daha geniş kitlelere duyurulmasında önemli katkılar sağlayacaktır.  Festivalimize destek veren Kültür ve Turizm Bakanlığına teşekkürlerimizi sunarız.”dedi.

Festivale Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Festivalde açılış konuşmalarının ardından sanatçılar Sevgi Petek ve Ramazan Çelik muhteşem bir konser vererek davetlilere eşsiz bir gece yaşattılar.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin