Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
LİSELİLER ARASI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI BUGÜN

Millî Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Trafik Güvenliği temalı çevrim içi bilgi yarışması bugün gerçekleştiriliyor.

Okunma: 213

18.12.2021 14:17

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda Millî Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Trafik Güvenliği temalı çevrim içi bilgi yarışmasının bugün gerçekleştirileceği belirtildi.

 

Millî Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Trafik Güvenliği temalı çevrim içi bilgi yarışması 18 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek.

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmî/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek yarışmaya başvurular ogm.eba.gov.tr adresi üzerinden yapılacak ve yarışmanın başlamasına 15 dakika kalıncaya kadar devam edecek.

Yarışmaya katılan öğrenciler, 18 Aralık 2021 tarihinde saat 14.00'te ogm.eba.gov.tr adresinden yayımlanacak olan soruları telefon, tablet ya da bilgisayarlarından giriş yaparak cevaplayabilecek.

Yarışma sonucunda ilk üçe giren öğrencilerden birinciye fotoğraf makinesi, ikinciye bisiklet, üçüncüye ise akıllı saat hediye edilecek.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin