Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MADEN ŞEHİTLERİMİZ ADINA 420 FİDAN DİKİLECEK

Amasra'da meydana gelen maden kazasında vefat eden 42 maden işçisi adına 420 fidan dikilecek. Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Amasra'da tesis çalışmaları devam eden "Amasra Maden Şehitleri Hatıra Ormanı" nda incelemelerde bulunarak bilgi aldı.

Okunma: 149

21.11.2022 17:06

Facebook'ta Paylaş

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu yaptığı açıklamada, “Görevi başında şehit olan 42 kardeşimizi unutmadık. Her bir şehidimiz için 10'ar adet olmak üzere 420 fidan ile onları sonsuza dek yaşatmak, görevi için nefesinden olan kardeşlerimizin adına nefes olmak, diyeceğimiz fidanlar ile onların aziz hatıralarını geleceğe nefes olmalarını sağlamak üzere çalışmalara başladık. Bartın Valiliğimiz, TTK Genel Müdürlüğümüz ve şehit ailelerimiz ile koordineli bir şekilde gerçekleştireceğimiz fidan dikim etkinliğinde maden şehitlerimizi yad edeceğiz. Allah şehit olan tüm madenci kardeşlerimize ve tüm şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum" dedi.

İncelemelerinde Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu'na, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar ve Bartın İşletme Müdürü eşlik etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin