Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MERKEZ İLÇE BAŞKANI MURAT DEMİR GÜVEN TAZELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanlığı ve Ulus İlçe Başkanlığı Olağan Kongreleri gerçekleştirildi. Hafta sonu gerçekleştirilen kongrelerde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanlığına Murat Demir, Ulus İlçe Başkanlığına ise Gülsüm Toklucu Çetin seçildi.

Okunma: 434

29.09.2020 12:44

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın da katıldığı kongreler covid-19 tedbirleri kapsamında geniş önlemler alınarak gerçekleştirildi. Kongrelerde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanlığına Murat Demir, Ulus İlçe Başkanlığına ise Gülsüm Toklucu Çetin seçildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Vatandaşlarımız bizleri Bartın’a hizmet için gönderdi.  İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri Hasankadı Belediyesi, Kumluca Belediyesi ve Bartın Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmek şehrimize fayda sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.  Allah’a şükürler olsun ki yüzümüz hiç yere düşmedi. Bu tüm teşkilatlarımızın ve belediye başkanlarımızın yoğun çalışması ile oldu. Bizim bir ülkümüz var. Bizim ülkümüz devletimizin ve milletimizin bekasıdır. Bu mücadelede görev alan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de görev alacak olan arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Kongrelerimizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603913631.33192020-10-28 22:33:51