Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MHP’NİN İSTİŞARE TOPLANTISINA BARTIN’DAN YOĞUN KATILIM

Ankara, Bartın, Bolu, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Zonguldak ve Düzce illerinin katılımı ile düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi Genişletilmiş Bölge İstişare toplantısına Bartın teşkilatından katılım yoğun oldu. Toplantıda 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili istişarelerde bulunulurken tüm teşkilatların seçimlere hazır olduğu mesajı verildi.

Okunma: 516

28.11.2023 11:27

Facebook'ta Paylaş

Ankara, Bartın, Bolu, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Zonguldak ve Düzce illerinin katılımı ile düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi Genişletilmiş Bölge İstişare toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Toplantıya Bartın teşkilatından MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu, Bartın Belediyesi eski Başkanı ve 28. Dönem MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, MHP Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Toplantıda 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin istişarelerde bulunulurken tüm teşkilatların seçime hazır olduğu mesajı verildi.

Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, yereldeki siyaset hakkında değerlendirmelerde bulunurken CHP’ye yüklendi.

İsrail'in Gazze'deki katliamlarına da değinen Durmaz, Türkiye’nin her zaman mazlumların yanında olduğuna dikkat çekti.

Durmaz konuşmasında ayrıca MHP üzerine hesap yapanların cevaplarını sandıkta alacaklarını ifade ederek 31 Mart Mahalli İdareler Seçimine tüm teşkilatların büyük bir kararlılıkla hazır olduğunu söyledi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin