Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MILLETVEKILI BANKOĞLU ÖĞRENCILERE KARNE SÜRPRIZI YAPTI

Anayasa Komisyonu üyesi ve CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu karne heyecanı yaşayan çocuklarla buluşarak onlara süpriz yaptı.

Okunma: 2631

21.01.2019 12:17

Facebook'ta Paylaş

Esenyurt Köyü Şehit Ahmet Poyraz Ortaokulu’nu ziyaret eden CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, yarıyıl tatili öncesinde okuldaki 150 öğrenciyle kucaklaştı. Çocuklarla sohbet eden Bankoğlu, öğrencilerle yaptığı sohbette, “Hayallerinizin peşinden gidin. Kendinize güvenin ve daima çalışın. Bilimin ve bilginin ışığından ayrılmayın, karanlık yollara sapmayın. Her şeyden önce iyi insan olmak gerekli. İnsanları ayırmayan, çevresine sevgiyle ve anlayışla bakan bireyler olarak kalın.”dedi.

Okullarına genç ve kadın bir milletvekili gelmesi karşısında çok sevinen ve heyecanlanan öğrenciler, Milletvekili Bankoğlu’nun çocukluk dönemi ile ilgili de çok önemli bir hatıraya şahitlik ettiler.

Öğrenciler öğretmenlerinin aynı zamanda Milletvekili Aysu Bankoğlu’nun çocukken eğitim gördüğü Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan öğretmeni olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırdılar.

Bankoğlu okuldaki her öğrenciye Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve birer de kitap hediye etti. Bilginin ve okumanın öneminden bahseden Bankoğlu, çocuklara kişisel gayretlerinin büyük önem taşıdığını, çalışmaktan asla vazgeçmemelerini anlattı.

Karnelerin ve hediyelerin dağıtımı sonrası Bankoğlu ile beraber İstiklal Marşı okuyan çocuklar, vedalaşma ardından tatil sevinci ile evlerine koştular.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin