Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİLLETVEKİLİ TUNÇ HASANKADI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Hasankadı’da yaşanan sel felaketini ardından bölgede incelemelerde bulunarak bilgi aldı. Tunç ziyaretinde vatandaşları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Okunma: 1402

09.07.2019 14:56

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclis Üyesi Giray Gülsoy ile birlikte, Hasankadı Beldesinde yaşanan sel afeti nedeniyle Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu ve Hasankadılara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, ilk olarak beraberindeki heyet ile birlikte Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’nu makamında ziyaret etti. Önceki dönem Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’ın da yer aldığı ziyarette Milletvekili Tunç Başkan Emiroğlu’na Hasankadı Beldesinde yaşanan sel taşkınları nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ileterek, mağduriyetlerin giderilmesi için destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Milletvekili Tunç Hasankadı Beldesinde selin etkili olduğu mahalleleri de ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Mahalle sakinleri ile bir süre sohbet eden Tunç, selin yaşandığı ilk saatten itibaren Bartın Valisi Sinan Güner başta olmak üzere bütün kurum yetkilileri ile irtibat halinde olduğunu ifade ederek, çalışmaların takipçisi olduğunu söyledi. “Selde can kaybımız olması bizleri derinden üzmüştür.” diyen Tunç, “Maddi hasarlar giderilir.”dedi.

Hasankadı Beldesinde yaşanan sel afetinde hayatını kaybeden İsa Akgün ile İbrahim Çeliktaş'ın ailelerine taziye ziyaretinde de bulunan Milletvekili Tunç ailelerle acılarını paylaştı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin