Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Milletvekili Tunç Sgk İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte Bartın SGK İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Tunç Bartın’da SGK’nın çalışmaları hakkında İl Müdürü Öztekneci ile görüştü

Okunma: 2817

21.02.2017 11:55

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte Bartın SGK İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Milletvekili Tunç, bir süre önce hizmete açılan Bartın yeni Sosyal Güvenlik Hizmet binasını ziyaret ederek, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. Bartın SGK İl Müdürü Ekrem Öztekneci ile makamında bir süre görüşen Milletvekili Tunç ve Müdür yardımcıları ile de Bartın’daki Sosyal Güvenlik müdürlüğünün çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Müdürlük çalışanlarını odalarında tek tek ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Milletvekili Tunç, Bartın’da kamu yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini, Bartın  Sosyal Güvenlik Hizmet Binasının da bu yatırımlardan biri olduğunu ve 17 Ocak 2017 tarihinde Cumhurbaşkanı tarafından Ankara’da gerçekleştirilen toplu açılış töreni ile resmi olarak hizmete girdiğini, Bartın’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

SGK Hizmet Binası için Tunç’a teşekkür

Bartın SGK İl Müdürü Ekrem Öztekneci de ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Tunç ve beraberindekilere teşekkür ederek, yeni hizmet binasının hizmet kalitesini artırdığını söyledi ve yeni binanın Bartın’a kazandırılmasından dolayı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a teşekkür etti.   

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin