Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ACAR OKULLARI ZİYARET EDEREK İNCELEMELERDE BULUNDU

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar okul ziyaretleri gerçekleştirerek incelemelerde bulundu. Müdür Acar ziyaretlerinde öğrencilerle de bir araya gelerek sohbet etti.

Okunma: 1338

24.03.2021 15:43

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar okul ziyaretleri kapsamında Ertuğrul Gazi Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirdi. Öğretmenler odasında, öğretmenlerle b’r araya gelen Acar, her bir öğretmenin eğitim camiası için çok değerli olduğunu ve eğitim başta olmak üzere gelecek nesiller adına alınan her kararın yapılan her uygulamanın önemine vurgu yaptı.

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına da değinen İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar, okulda uygulanan HES kodu sorgulaması ve alınan tedbirleri yerinde inceledi. Acar' a Okul Müdürü Okan Çimen eşlik ederek gerekli bilgilendirmeleri sağladı.

Öğretmenlerden gelen soruları da yanıtsız bırakmayan Acar,  “Özveri,  titizlik ve hassasiyet ile yürüttüğümüz bu salgın sürecinde bizlere destek olan, yılmadan yorulmadan çalışan eğitim camiamızın değerli öğretmen ve idarecilerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Kapımız sizlere her zaman açıktır. Emeğinize, yüreğinize sağlık.”dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Salgın döneminde alınan ve uygulanan tedbirleri yerinde inceleyen Acar, Okul Müdürü Nazmi Doğan' dan detaylı bilgi aldı.

Öğretmenler odasında, öğretmenlerle de sohbet gerçekleştiren Acar,  bütün öğretmenlere görevlerinde başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulunu ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar, okul girişinde HES Kodu sorgulaması, ateş ölçümü yapıldıktan sonra bina içinde incelemelerde bulundu. İl Müdürü Acar, Özel Eğitim öğrencisi ile yakından ilgilenerek sohbet etti. Ders öğretmeninden öğrenci ile ilgili detaylı bilgi aldı.

Ziyaretine sınıfları gezerek devam Acar, 8.sınıf öğrencileri ile bu yıl girecekleri sınavla alakalı önerilerde bulunarak,  “Planlı ve azim ile çalışırsanız üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Bu süreci çok iyi değerlendirip, dersleriniz haricinde sosyal medyadan uzak durmalısınız. Sizlere güveniyor her birinize çok değer veriyoruz. Hepinize şimdiden başarılar diliyorum.”dedi.

Şehit Üsteğmen Aydın Aydoğmuş İlkokuluna ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR' dan  Şehit Üsteğmen Aydın Aydoğmuş İlkokuluna Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar ziyaretleri kapsamında ayrıca Şehit Üsteğmen Aydın Aydoğmuş İlkokuluna ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretine 4.sınıf öğrencilerinin dersine misafir  olarak başlayan İl Müdürü Acar, öğrencilerle beraber ders dinleyip, onlara eşlik etti. Derste fotoğraf makinaları ve fotoğrafçılık konuları ders öğretmenleri tarafından hem görsel hem işitsel olarak bilgisayardan öğrencilere aktarıldı.

Öğrencilere bilimin, bilim insanlarının ve TÜBİTAK'ın değerinden söz eden Acar, bir insanın isteyince neler yapabileceğinin sınırının olmayışının altını çizdi.

Derste, salgın süreci ve maske, mesafe ve hijyen kurallarına da değinen İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar, öğrencilere hitaben,  “Aile bireylerinizden ya da çevrenizde size yakın temasta bulunan ve                    Covid-19 riski bulunan birisi olursa bunu hemen öğretmeninize bildirin. Riskli durumdaysanız okula gelmeyin. Hepinizin sağlığı bizim için çok önemli. Sağlıkla kalın.”dedi.

Anasınıfı öğrencilerini de unutmayan Acar, maskesini takan minik yüreklere ayrı ayrı teşekkür etti. Ders öğretmenine, “Geleceğimizin teminatı minik yavrularımızla bir arada olmaktan çok mutluyum. İnşallah sağlıklı günlerde, maskesiz şekilde sizlerle yeniden kavuşmak ümidiyle.” diyerek ziyaretini sonlandırdı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin