Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİLLİ HALTERCİMİZ YUSUF GÖÇMENOĞLU AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

23 Eylül 2017 tarihinde Kosova' nın Pristine kentinde başlayan ve 1 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan U15 - U17 Yıldızlar Halter Avrupa Şampiyonasına katılan Milli Haltercimiz Yusuf Göçmenoğlu Avrupa Üçüncüsü oldu.

Okunma: 19576

27.09.2017 16:20

Facebook'ta Paylaş

Kosova' nın Pristine kentinde devam eden U15 - U17 Yıldızlar Halter Avrupa Şampiyonasına katılan Bartın’ı ve ülkemizi temsil eden Milli Haltercimiz Yusuf Göçmenoğlu Yusuf Göçmenoğlu Avrupa Üçüncüsü oldu.

U17 62 Kg. da yarışan sporcumuz Yusuf Göçmenoğlu koparmada 111 Kg. kaldırarak ikinci olarak gümüş madalya aldı. Silkmede 126 Kg. kaldırarak üçüncü olan Göçmenoğlu toplamda 237 Kg. kaldırarak Avrupa Üçüncüsü oldu.

Bartın  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir yaptığı açıklamada, "Yusuf başarılarına bir başarı daha ekledi. Yakın geçmişte de büyük başarılara imza atan milli sporcumuzun bu başarılarında emeği geçen halter antrenörümüz Ramazan Zengin'i, sporcumuzun ailesini ve sporcumuz Yusuf Göçmenoğlu'nu gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum."dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin