Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİNİK KALPLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Kabri çiçeklerle donatıldı...

Okunma: 5475

18.11.2016 23:15

Facebook'ta Paylaş

Minik kalpler, Şırnak’ta vatani görevini yaparken şehit olan Piyade Uzman Çavuş Uğur Akyer’i unutmadı.

 

Bartın’ın Kozcağız beldesine bağlı Ahmetler İlkokulu öğrencileri Şehit Uzman Çavuş Uğur Akyer’in Şarköy’de ki kabrini ziyaret etti.

 

Kozcağız Ahmetler İlkokulu Müdürü Dündar Özmen ve Okul Aile Birliği Başkanı Leyla Yurt tarafından organize edilen şehitlik ziyaretine Şehit Uzman Çavuş Uğur Akyer’in aile bireyleri de katıldı.

 

Yaklaşık 350 öğrencinin 2 grup halinde gerçekleştirdiği ziyarette minik öğrenciler şehidin kabrini çiçeklerle donattılar.

 

Öte yandan şehidin kabri başında Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı ve dualar edildi.

 

Okul Müdürü Dündar Özmen öğrencilere milletimiz nezdinde şehitlik makamının çok yüksek bir makam olduğunu  anlatırken Okul Aile Birliği Başkanı Leyla Yurt ise ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bizler biliyoruz ki şehitlerimiz vatanları için gözlerini bile kırpmadan canlarını verdiler. Canlarını feda ederek bizlerin bu topraklarda huzur içinde yaşamamızı sağlayan şehitlerimizi asla unutmuyoruz. Ömrümüz olduğunca da unutmayacağız. Öğrencilerimize, evlatlarımıza da şehitlerimizi asla unutturmayacağız.” Dedi.

Etiketler: Kozcağız Ahmetler İlkokulu, Kozcağız Ahmetler İlkokulu Müdürü Dündar Özmen, Okul Aile Birliği Başkanı Leyla Yurt, Şehit Uzman Çavuş Uğur Akyer, bartın tv, bartın haber,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594654254.642020-07-13 18:30:54